Amphenol

Amphenol dünyanın en büyük bağlantı elemanları üreticilerinden biridir. Elektrik, elektronik ve fiber optik konnektörler, koaksiyel ve düz şerit kablo ve bağlantı sistemleri tasarımı, üretimi ve pazarlamasını da yapmaktadır.

Ürünlerimiz; askeri ve havacılık, otomotiv, demiryolu, diğer ulaşım ve endüstriyel uygulamaların yanı sıra kablolu televizyon, cep telefonu ve veri iletişimini kapsayan telekomünikasyon ve bilgi sistemleri sektörlerinde de kullanılmaktadır.
Amphenol Türkiye ve Orta Doğu Ofisi dünya çapında 250’nin üzerinde Amphenol fabrikası için koordinasyon, satış ve pazarlama ofisi olarak faaliyet göstermektedir. Ofisimiz 2004 yılında müşteri istek ve ihtiyaçlarına göre en doğru çözümün, en uygun ve en hızlı şekilde sağlanması adına İstanbul’da kurulmuştur. 2014 yılında İstanbul ofisimize bağlı olarak Ankara ofisimiz de açılmıştır.

Projenin amaç ve hedefleri

- Şirketin internetteki varlığını güçlendirmek
- Web sitesi ile iletişim deneyimini rahat ve modern hale getirmek
- Çevrimiçi trafiği potansiyel müşterilere dönüştürerek satış arttırmak
- Sadakat programında müşteri katılımını arttırmak
Teknik görevler:
-Web sitesini tamamen yenilemek ve görsel olarak iyileştirmek
-Tamamen işlevsel bir mobil görünüm elde etmek -Formlar ile yeni abonelik başvurları almak -Müşterilerin ödeme yapabilmelerini sağlamak için online platforma yönlendirmek

Masaüstü Sunumu

Geliştirme ve modernizasyon için birkaç yapısal aşamadan geçti.