Goldeks

Goldeks Tekstil 1960’lı yıllarda Adana’da, Yeni Taş Mağaza adıyla manifatura mağazası olarak ticari hayatına başlamıştır. Tarihi binasında halen ticari hayatına devam eden Yeni Taş Mağaza, Adana’da yüksek bilinirliğe ulaşmıştır. Akabinde ailenin ilk kuşağı tarafından, adını Yeni Taş Mağazadan alan Yentaş Çırçır ve Prese fabrikası kurulmuştur. Bayrağı devralan ailenin ikinci kuşağı 1989 yılında Yenteks Tekstil adıyla, iplik katlama-büküm tesislerini kurmuştur.

2013 yılında ise Yenteks Tekstil Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde dokuma fabrikası satın alarak ham kumaş üretimine başlamıştır. 2014 yılında ise dokuma hazırlık hattına seri çözgü ve haşl makinası yatırımları yapmıştır. 2018 yılında ise ailenin üçüncü kuşağının yurtdışındaki eğitimini tamamlayıp işleri devralmasıyla Goldeks Tekstil adını almıştır. Yine bu yılda Ür-Ge ekibi ile laboratuvar kurulmuş, ilk koleksiyon oluşturulmuş ve ham kumaş üretiminden, mamül kumaş üretimine geçilmiştir.

Projenin amaç ve hedefleri

- Şirketin internetteki varlığını güçlendirmek
- Web sitesi ile iletişim deneyimini rahat ve modern hale getirmek
- Çevrimiçi trafiği potansiyel müşterilere dönüştürerek satış arttırmak
- Sadakat programında müşteri katılımını arttırmak
Teknik görevler:
-Web sitesini tamamen yenilemek ve görsel olarak iyileştirmek
-Tamamen işlevsel bir mobil görünüm elde etmek -Formlar ile yeni abonelik başvurları almak -Müşterilerin ödeme yapabilmelerini sağlamak için online platforma yönlendirmek

Masaüstü Sunumu

Geliştirme ve modernizasyon için birkaç yapısal aşamadan geçti.