Markanız
phones with social accounts
Emin Ellerde
circle2 circle1
circle1 circle2

Web Tasarım

Profesyonel web tasarım hizmeti.

Gelişen teknoloji ve ihtiyaçlara kolay cevap vermenizi sağlayan, firmanızın arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayarak kullanıcıya hızlı ulaşmanızı sağlayan, teknolojinin gerekliliklerini yerine getirerek kaliteli alt yapı ve görsel tasarım ile hedef kitlenizin aklında kolay yer edinebileceğiniz bireysel ve kurumsal web tasarım hizmeti vermekteyiz.

tablet

Yönetim Paneli

arrow
Geliştirdiğimiz tüm web sitelerinde sadece o web sitesine özel yönetim paneli hazırlamaktayız. Yönetim paneli sayesinde web sitenizin güncel kalmasını sağlayabilirsiniz. Size özel hazırlanmış yönetim paneli sayesinde hazır sistemlerin karmaşık yapısından uzak, kullanımı kolay ve amaca yöneliktir.

Mobil Uyumlu

arrow

Web tasarım sürecinde ki en önemli konulardan biridir. Hızla artan mobil kullanıcı sayısı internetteki trafiğinizin %35’ini oluşturmaktadır. Mobil cihazların kullanımı ve internet erişiminin maksimum seviyede olduğu bu dönemde web sitenizin mobil cihazlarla uyumlu olması kullanıcı deneyimi açısından oldukça önemlidir. Üstelik mobil uyumlu web siteler arama motoru dostu kabul edilir ve arama motorlarında ki sıralamanızı da etkilemektedir.

Seo Uyumlu

arrow

Tüm web siteleri için SEO kavramı çok önemli bir konudur. SEO kavramı kendi alt maddeleriyle birlikte çok geniş bir kavramdır ve kuralları vardır. Bu kurallardan bir tanesi de site içi SEO’dur. Site içi SEO web sitenizin hiyerarşik yapısını, temiz kodlama, sayfa açılış hızı, meta etiketleri gibi birçok maddeyi içerisinde barındırmaktadır. Geliştirdiğimiz tüm web sitelerinin SEO uyumlu olmasına dikkat ediyoruz. SEO uyumlu web tasarım ile SEO çalışmalarının kolaylıkla yapılabilmesini ve arama motorlarında sıralamada olmanızı sağlayacaktır.

Özgün Yazılım

arrow

Web tasarım sürecinde sahip olacağınız web sitenizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılaması gerekir. Biz tamamen sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda web siteleri hazırlayarak daha sonra geliştirilebilecek alt yapı ile kullanıma sunuyoruz. Böylelikle web tasarım süreci tamamlandıktan sonra bile ilerde yeni doğacak ihtiyaçlarınız için web sitenize modüller geliştirebiliyoruz.

phones
phones
+
+

Mobil Uygulama

arrow

Günlük yaşantımız içerisinde küçükten büyüğe hemen herkesin dışarıya çıkarken bile yanından hiç eksik etmediği akıllı telefonları bulunuyor. Mobil uygulama gerek cep telefonlarına gerekse de tablet gibi işletim sistemlerine özel olarak kodlanmış olan yazılımlara deniyor. Genelde bu tür uygulama sistemleri mobil site ile her ne kadar karıştırılmış olsa da araların da çok fazla benzerlik taşımadıklarının altını da çizmek isteriz. Bu tür uygulamalar cihaza özel olarak tasarlanarak kodlanmaktadır.

Akıllı telefonların her yaştan herkesin hayatına hızlı bir şekilde girmesi ile birlikte artık tüm yazılımların telefonlara göre uygulandığı da yadsınamaz bir gerçektir. Mobil uygulamalar ile telefonunuzu daha verimli bir şekilde kullanmanız mümkündür. Yalnız her telefonun markasına ve yapısına göre farklılık gösteren mobil uygulama seçenekleri de bulunmaktadır.Mobil uygulama çözümleriile akıllı telefonunuzda tüm işlerinizi daha pratik ve etkili bir biçimde gerçekleştirebiliyorsunuz. Gerek oyun indirme gerekse diğer tüm yazılımlarınızı mobil uygulamalar sayesinde daha etkili bir biçimde kullanmanız mümkündür.Mobil uygulama çözümleri ile özellikle kurumsal şirketler kendi bünyelerinde daha etkili ve daha hızlı çözümlere kavuşabilmektedirler. Mobil uygulama çözümleri için üstün bir başarı gösteren bazı yazılım şirketleri bu yönde oldukça profesyonel uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Mobil uygulama çözümleri hazırlayan firmalar ile daha güncel ve daha profesyonel uygulamalara erişmeniz mümkündür. Mobil uygulamalar sayesinde özellikle pazarlama işi ile ilgili uğraşan firmaların daha profesyonel bir şekilde uygulamalar ile müşterilerine ulaştığı da bir gerçektir.

Marka kimliği ve en iyi görünüm ve en önemlisi de tutarlı olması da yine mobil uygulama çözümleri içinde en çok dikkat edilmesi ve üzerinde durulması gereken konulardan birisidir.Öncelikli olarak mobil ara yüz tasarımı yapılması müşterilerin mobil uygulama sırasında karşılaşabilecekleri sıkıntıların belirlenmesi ve bu sıkıntılara daha erken ve kalıcı çözümler bulunması açısından oldukça önemlidir.Bilgisayar ve mobil kullanıcılar için en kolay ve hızlı mobil uygulama çözümleri için üstün tasarım kabiliyetine sahip yazılım uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Standart E-Ticaret Paketleri ile mobil uygulamalarımıza sahip olabilir ve Premium E-Ticaret Paketleri ile paket özellikleri kapsamında mobil uygulama renklendirme ve opsiyonel olarak konsept tasarım seçeneklerine sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori ve marka yönetimi

IdeaSoft kullanıcı dostu arayüzü ile online mağazanızı kolaylıkla yönetmenizi sağlar. Ürünler sekmesinden; ürün, marka ve kategorilerinizi tek merkezden yönetebilirsiniz.

Toplu ürün ekleme ve güncelleme

Ürünleriniz ne kadar fazla olursa olsun, tek seferde tüm ürün girişlerinizi yapabilir, ürün bilgilerini güncelleyebilirsiniz. Dilerseniz API, XML veya Excel formatları ile güncelleme yapabilirsiniz. Toplu işlemler ile ürünlerinizin kategori, marka, tedarikçi, fiyat, stok, desi ve daha pek çok alanını tek seferde değiştirebilirsiniz.

Ürün varyant yönetimi

Ürün varyant bölümü, ürünlerinizi renk, beden, numara gibi özelliklerine göre tanımlamanızı sağlar. Her varyant için stok ve fiyat yönetimi yapabilir, ayrı görsel yükleyebilirsiniz. Ürün ve varyasyonları aynı zamanda muhasebe ve ERP ile entegre çalışabilir.

Kolay sipariş takibi ve yönetimi

Siparişlerinizin takibini sağlamak, kargo sürecini yönetmek ve alışverişleri raporlamak için klasik yöntemlerin dışında özel çözümler bulunmaktadır. Siparişlerinizin kaynağını (referrer) görebilir ve siparişlerinizi ödeme türüne, sipariş tarihine veya satılan ürün adına göre filtreleyebilirsiniz.

Tahsilat yöntemleri

IdeaSoft altyapısı ile entegre çalışan bir çok ödeme yöntemi sayesinde müşterilerinize çeşitli ödeme imkanları sunabilirsiniz.

Üye olmadan alışveriş tamamlama

Sipariş aşamasında ziyaretçilerinize üyelik girişini zorunlu tutabilir veya üye olmadan alışveriş yapabilmelerine olanak sağlayabilirsiniz.

Sipariş kargo yönetimi

Kargo yönetim modülü üzerinden dilediğiniz kargo firmaları ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Türkiye'nin herhangi bir noktasına göndereceğiniz siparişlerin kargo işlemlerini ayrı ayrı yönetebilir, desi, bölge veya ödeme yöntemi bazlı olarak belirleyeceğiniz kargo fiyatlarını otomatik hesaplayabilirsiniz.

Tüm banka sanal POS altyapıları

Sanal POS hizmeti sunan tüm bankaların online tahsilat altyapıları IdeaSoft sistemi ile entegre durumdadır. Dilediğiniz bankanın sanal pos altyapısını sitenize kolaylıkla entegre ederek müşterilerinizden banka ve kredi kartı ile ödeme alabilirsiniz.

Alternatif ödeme sistemleri

Bankalara tek tek sanal pos başvurusu yapmak yerine, birçok bankanın sanal pos sistemlerini alternatif ödeme yöntemleri üzerinden anında kullanmaya başlayabilir, hızlıca ödeme alabilirsiniz.

Havale ve eft ödeme altyapısı

Banka bilgilerinizi ve hesap numaralarınızı tanımlayarak kredi veya banka kartı kullanmak istemeyen müşterileriniz için havale veya EFT ile ödeme imkanı sunabilirsiniz.

Kapıda ödeme sistemi

Müşterilerinize ürünleri teslim eden kargo firması aracılığıyla ödeme yapma imkanı sunabilirsiniz. Bu sistem ile müşteriniz e-ticaret sitenizden alışveriş yaparken sepetini onaylar, kargo eline ulaştığı sırada ilgili tutar tahsil edilir ve sizin hesabınıza yatırılır.

3D secure ile güvenli alışveriş

3D Secure, kart sahibinin telefonuna gönderilen onay SMS'i ile sahte veya çalıntı bir kredi kartı ya da banka kartı ile yapılacak alışverişleri önlemeye yarar. Bu sistem ile internet alışverişlerinde gerçekleşebilecek muhtemel olumsuz durumların önüne geçebilirsiniz.

Büyük fikirlerinizi dijital ürünlere dönüştürelim.

İşinizi dijital ortama taşıyarak büyütmenin tam zamanı. E-ticaret web sitesi sayesinde satış oranınızı arttırın. Unutmayın SEO uyumlu ve responsive tasarımlı (her cihaza ve tarayıcıya uyumlu) web sitesi ile aramalarda daha rahat bulunun. Fikirlerinizi ertelemeyin ve işinizi e-ticaret web siteniz sayesinde dünyaya açın.
bottom image